Diğer Sayfalar
bizimmekan

Bizim Mekan Sohbet

BizimMekan Chat Sohbet Odaları

Bizimmekan lider chat sitesi sohbet odaları hakkında. Ücretsiz sohbet edebileceğiniz sizlere daha kaliteli bir sohbet ortamı yaratmak için kendini geliştiren öneri ve geri bildirimlerinizi dikkate alan, her yaş ve gruba ait mekanları bulunan sohbet ederken yeni arkadaşlıklar kurabileceğiniz oyun oynarken sohbet edebileceğiniz ve radyo dinleyebileceğiniz yegane site bizimmekan sohbet odalarıdır. Ücretsiz olarak sohbet yapabileceğiniz bu platformda üye olarak yada üye olmadan misafir olarak sohbet ortamında farklı kişilerle yeni bir başlangıç yapabilirsiniz.

Bizim Mekan Sohbet Kullanımı

Bizim Mekan Sohbete başlamadan önce bilmeniz gerekenler.

Sohbete bağlanmak için öncelikle sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Ana Sayfada bulunan Nick ( Takma Ad) alanına bir rumuz girmeniz gerekmektedir. Şifre alanına ise kayıtlı kullanıcı değilseniz boş bırakmanız gerekmektedir. Şifre alanı kayıtlı kullanıclar tarafından kullanılmaktadır.

Kullanıcı adı girildikten sonra Giriş butonunu tıklayarak sohbete başlabilirsiniz.

Sohbet bölümüne bağlandıktan sonra yapmanız gerekenler. Öncelikle #Sohbet genel bölüme bir mesaj yazarak enter tuşuna basarak genel sohbet kanalında çet edebilirsiniz.

Sohbet odası değiştirmek için, alt alanda bulunan menülerden yada üst sohbet kanalları butonundan başka odaya gir seçeneğini tıklayarak oda değiştirebilirsiniz.

Kullanıcı adı yani nickinizi değiştirmek için, alt menüler alanından rumuz degiş butonunu tıklayarak nickinizi değiştire bilirsiniz.

Özelimi kapat alanı, eğer diğer kullanıcıların size mesaj yazmasını istemiyor iseniz kullanılmalıdır. Sadece sizin istediğiniz kişiler size mesaj yazabilir. Özelinizi istediğiniz zaman açabilirsinizde.

Bizim mekan sohbet odaları olarak keyifli sohbetler dileriz, chat odaları kanalında yaşadığınız sorunlar için yetkili operatör kullanıcılarımızdan yardım alabilirsiniz.


Bizimmekan bizim mekan sohbet - sohbet - chat - bizim mekan

Diğer Sayfalar