sohbet
sohbet

Sohbete Katıl

Hakkımızda

Samuray.Org 2017 yılında yayın hayatına başlamıştır. Bir yılı aşkın bir süredir kesintisiz olarak yayın hayatına devam etmektedir.

Samuray.org web sitesi yeni nesil tasarım ve yazılım dilleri ile hazırlanmıştır. Web sitemizi bilgisayar, tablet, cep telefonu gibi cihazlardan kolaylıkla erişebilir ve gezinebilirsiniz.

Chat Sitesi Sohbet Odaları Hakkında Bilmek İstedikleriniz

Sohbet Odaları olarak 90 lı yılların sonu ve milenyum yıllarının başlarından bu yana internet aktarmalı yazılı çet alanında sohbet, eğlence, müzik, oyun, radyo proğramları, arkadaşlık, partner bulma, irc eğitimi, sohbet operatör eğitimleri, video, güzel sözler, radyo, şiir, magazin, sinema ve bir çok alanda chat kullanıcılarına hizmet sağlamaktayız. Web sitemiz kuruluşundan bu yana ağırlıklı olarak sohbet içerikli bir web sitesidir, chat bölümümüzde global kanallarımız şöyle sıralanmaktadır; #sohbet, #chat, #ikiLaf, #muhabbet, #radyo, #piyon, #islamioyun# #test, #çarkıfelek, #yarisma, #oxm, #oyun ve #kelime eğlenceli oyun odaları global sohbet odaları olarak faaliyet göstermektedir.

Sohbet odalarında her kullanıcı kendine ait bir nick alabilir ve kayıt yapabilir, kayıt işleminden sonra kendine ait özel bir oda sahibi olabilir, sohbet bölümümüz tamamen unreal yazılım alt yapısı kullanmaktadır, global sohbet odalarında kullanıcılarımızın uyması gereken bazı kurallarımız mevcuttur bu kurallara tüm kullanıcılarımızın kesinlikle uyması gerekmektedir. Sohbet odası kurallarını öğrenmek için irc serverde /rules yazarak baka bilir yada kurallar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Site yöneticilerimize sohbete bağlandıktan sonra site sorunlarınız için #Operhelp kanalından ulaşabilirsiniz. Sitemizde teknik bilgiler hakkında bilgi almak için #Help kanalı bulunmaktadır. Yetkili operatör site departman görevli kullanıcılarından teknik bilgilere sahip olabilirsiniz, chat odalarımızdan #radyo odasının yetkilisi ile görüşerek radyo kanalında sizde dj olabilirisiz. #Radyo odası hakkında her hangi bir şikayet veya önerinizi yönetci arkadaşlarımıza iletebilirsiniz. Sohbet sunucumuzda komutlar, kurallar hakkında ve öneri, şikayet gibi durumlarda #OperHelp kanalına girerek +voice yetkisi verildikten sonra tüm işlemlerinizi kanalda bulunan yetkililerden yardım alabilirsiniz.

Samurai Sohbet Odaları

Sohbet insanlık tarihi kadar eskidir. İki veya daha fazla insanın yeni ilişkiler yeni arkadaşlıklar kurmasının temeli sohbettir.

Samuray.org olarak sohbet imkanını kolay, keyifli ve bedava olarak sunmayı hedefledik. Sohbet odalarımız içerisinde yeni arkadaşlıkların ilk adımını atabilirsiniz.

#Sohbet, #Chat, #Muhabbet, #Diyalog gibi odalarımızda sohbet etmenin yanı sıra radyo dinlerken eğlenceli #Piyon, #Oyun, Kelime oyun kanallarında oynayabilirsiniz.

Türkiyenin En Kaliteli Sohbet Odaları Chat Kanallarında Seviyeli Olarak Muhabbet Yaptınızmı? | Sohbet Odası | Sohbet Chat | Muhabbet Sitesi |