Blog Siteme Hoş Geldiniz..

samurai

Samuray Nedir? Samuray Japonyada imparatorun emrinde hizmet yapan soylu asker sınıfı olmaktadır. Samuraylar askeri eğitim ve disiplinli olan askerlerdir. Samuraylar ülkesine ve efendisine baglıdır.

Samuray Kimdir: Samuray ülkesine ve efendisine hizmet eden sadakatli olan insanlardır. Samuray Ölüm korkusunu yenmiş bir kişidir. Samuraylar efendisi ve ülkesi için faydalı olan kişilerdir. Samuraylar Sohbet etmeyi ve karşısındaki insanı dinleyip anlamayı bilen kişilerdir.

Hakkımızda

hakkimizda

Samuray.Org Samurai bilgi paylaşım platformu olarak uzak dogu savaş sanatları tutkunları ile birlikte olmak ve bilgi, oyun, sohbet ve eğlence paylaşımı yapmaktır.

Samuray.Org Bilgi Ağında Ücretsiz Olarak Samurai Arkadaşlarımızın Sohbet Yapması ve birbirleri tanıması için eşsiz kaliteli bir sohbet platformuda hazırladık. Tablet, Bilgisayar ve Akıllı Telefonlarla Basit bir şekilde Sohbet Odalarına bağlana bilir Samuray.ORG Güvencesi ile Arkadaşlarınızla Sohbet edebilirsiniz. Sitemiz üzerinden Türkiye ve Farklı Ülke Şehirlerinden Sitemizi ziyaret eden insanlarlada Tanışma Olanaklarını Yakalaya Bilirsiniz Arkadaşlar. Paylaşmanın ve Yeni dostluklara adım atmayı asla unutmamak lazım, Samuraylarda Sohbetin önemi çok güzel olmaktadır ve bizde bu anlayışla sizlere bu ortamda sizlere yardımcı olmaya çalışmaktayız arkadaşlar. Samuraylar Sohbet etmeyi karşısındaki insanı dinleyip anlamayı seven kişilerdir.

Referans Siteler

Samuray.Org bilgi paylaşım blog platformuna sponsor olmak yada bilgilerinizi bizimle paylaşmak isterseniz hemen iletşim kura bilirsiniz. Sponsor firmalarımız arasında sizde olun.

Sponsor Firmalar: SohbetGulu ikiLaf GonulFM

Sagladıgımız Hizmetler

Samuray.ORG olarak en buyuk sagladığımız hizmet Chat hizmetidir, bilgi ve deneyim olarak uzmanlık alanımız yazılı çet sistemidir ve bunun yanı sıra farklı katagorilerdede haber v.b hizmetler sunmaktayız.

samuray

Samuray.Org olarak Türkiye'nin en kaliteli Sohbet Odaları bilği paylaşım blogunu aktif etmiş bulunmaktayız arkadaşlar. Samuray.Org Olarak Uzak Doğu Savaş Sanatları Hayranları için bildiğimiz kadar faydalı bilgiler aktarmak, Savaş Sanatlarının bir yaşam tarzı olduğunu anlata bilmek, Aslında Spor olsun yada uzak dogu savaş sanatlarının her hangi bir dalı olsun insanlar için faydalı olduğunu anlatmak, yapılan sporda olsa sporcu ve savaş sanatları ögrencilerinin çevreye güzel etkiler bıraktığını anlaya bilmek ve yapılan sanatın saygı duyulacağını en güzel şekilde anlaya bilmek açısından Samuray.Org Samurai bilgi platformunda sizlere hizmet sunacağız arkadaşlar. Yazacağımız makalelerin ve bilğilerin umarız hiç bir zaman insanların zihninde farklı bir boyutta yon açmasınıda asla istemeyiz. Sanal dunyada yıllarca bulunmamıza ragmen IRC Chat platformu Sitelerimizde yazdığımız makalelerimizin bu platformda olacağı içinde çok menun olmaktayım arkadaşlar. Sitemiz her kitle ve yaş gurubundan insanlara hitap etmekte olup bilgi ve deneyimli olan arkadaşlarımızıda Sitemizde aramızda görmek ve bilgilerinden hep birlikte paylaşmak isteriz. Samurai yolu ise uzun ve yorucu bir yol olmaktadır arkadaşlar, Bu yolda herkese başarılar dileriz.

Site İletişim

Samuray.Org paylaşım blogumuzda yönetimde olmak, farklı düşüncelerinizi paylaşmak, istek önerilerinizi belirtmek için sizlerde İnfo@Samuray.ORG Adresine Mail atabilirsiniz arkadaşlar. Bilgiler paylaştıkça çogalır, hayat paylaştıkca insanlar ile daha güzel bir hal alır ve bunun için Sizlerin görüş ve düşünceleri vede bilgileri bizim için degerlidir arkadaşlar.