Trivia Oyun Botu Ve Trivia Oyun Kanalları | Chat Sohbet, Kaliteli Chat Sitesi Seviyeli Sohbet Odaları, mIRC Sohbet Trivia Oyun Botu Ve Trivia Oyun Kanalları « Chat Sohbet, Kaliteli Chat Sitesi Seviyeli Sohbet Odaları, mIRC Sohbet
Şifreniz yoksa boş bırakabilirsiniz
mirc indir
bayan uyeler

Trivia Oyun Botu Ve Trivia Oyun Kanalları

Anasayfa > Help > Trivia Oyun Botu Ve Trivia Oyun Kanalları
kiz sohbet

Trivia oyun botları

Bedava oyun oyna

Trivia oyun kanallarımıza hoş geldiniz! Trivia’yı doğrudan oynamak için bir oyun odası tıklayın yada oyun kanallarından birini seçiniz.

Sizlerinde genel bilgisini test etmek isteriz. Oyun kanallarında zekanızı tazelemek istiyorsanız ve bilginizi kontrol etmek istiyorsanız tam yerindesiniz demektir. Sohbet odaları kanallarımız ve trivia oyun kanallarımız sürekli olarak güncellenmektedir arkadaşlar. IRC Sohbet kanallarına sitemiz üzerinden irc.samuray.org 6667 port ile sunucuya giriş yapabilirsiniz ve mobil kullanıcılar web üzerinden mobil sohbet yada mobil girişi tıklayarak kanallara girebilirler.

Trivia oyun kanallarındaki sorulara cevaplar vererek kendinize bir rol alabilirsiniz. Öncelikle soruya ilk cevabı veren kişi puanlama sistemine göre 1, 5, 10, 15, 20, 30, 40, 50, 100, 150, 200, 250, 300, 500, ve 1000 gibi puanlama sistemi üzerinden bir puan alır. Oyun skorları genelde aylık olarak sıfırlanır ve güncellenir, bunun için !top 10 yada zaman çizelgesine bakabilirsiniz arkadaşlar. Her ayın 1.cisine genellikle kanal founderliği yada masterlık verilir. Tabi bu irc sunucuna görede degişiklik göstere bilir. Oyunda top 3 te olan her zama konuda yer bulur oyunu en fazla oynayan kişi oldukları için.

trivia-oyun

Trivia oyun kuralları nelerdir?

Trivia kuralları: Herhangi bir sohbet kanalında olduğu gibi, burada bir dizi kural da geçerlidir. Bu kurallar herkesi mümkün olduğunca iyi tutmayı amaçlamaktadır. Lütfen bunları okumak için zaman ayırın ve ayarlamalar her zaman mümkün olduğu için bu sayfada bir göz atın.

Sel yok: Sel, tekme ve muhtemelen bir yasakla ile sonuçlanır. Bu, hızlı bir şekilde veya sürekli olarak gereksiz mesajlar göndermek anlamına gelir. Aynı kelimeyi, aynı cümleyi tekrarlamak yasaktır. Line flood (örneğin “woooooooooooooooovwwo”) gibi.

Spam yok: Ne sohbet kanallarında ne de özel olarak spam’a izin verilmez. Bu, alakasız web sitelerinin veya rakip kanalların yayınlanmasını veya tanıtımını içerir ve bir yasakla sonuçlanır. Youtube’de özel bir şarkı hakkında bir bilgi yarışması soru göstermek için olabilir konuşma içine sığan bir web sitesine bir bağlantı. Burada aşırıya kaçmadan link paylaşımı yapabilirsiniz ve koruma botuda bunu muaf bırakılmıştır.

Caps yok: Caps ta konuşma, düşünmek ve kick veya bir ban gösterir ve çok güzel degildir.

Tüm yasaklanamsı gerekenler /rules de belirtilmiştir: Irkçılık, ayrımcılık, uyuşturucu, pedofili ve pornografi biçimi yok. Fanatikliki isyana teşfik ve siteler arası reklam yoktur ve derhal yasaklanır.

Kavga veya kirli dil yok: Sohbet kanallarındaki kavgalarla savaşmayın ve dil kullanımınızı uygun tutun.

Metin biçimlendirme yok: Metin biçimlendirmesine izin vermiyoruz (renkli ve kalın). Bu açıklık için. Sonuçta, bizim için önemsiz yeterli renk kullanıyor.

İpucu komutu: Önemlerimiz bir ipucu komutuna tepki veriyor (“! İpucu”). Ancak, bunu hızlı bir tempoda sormak çok rahatsız edici olduğu için bunu ılımlı olarak kullanın. Önemli değil bu aslında bir sel biçimidir ve aynı şekilde tedavi edilir.

Funbots: Eğlence robotları, sohbeti daha keyifli hale getirebilir, ancak yanlış kullanılırsa can sıkıcı olabilir. Bu yüzden komutları ılımlılıkla kullanın.

Başka birinin takma adı altında oynama: Başka birinin takma adı altında oynamayın. Bu hile ve bir yasakla ile sonuçlanabilir.

Çok fanatik olmayın: Kazanmak için hiçbir ödül yok, bu yüzden çok fanatik olmayın ve daha az güçlü oyunculara şans vermeyin. Ama öte yandan, endişelenme eğer diğerleri senden daha yetenekli ise. (Şans vermeyi ögrenmiş olursunuz.) Toplumsallığın hüküm sürdüğü bir oyun olarak kalır.

Konuşmaya izin var: Sadece oyun için sakat edilmeye gerek yok; aramızda bir sohbeti teşvik etmeyi seviyoruz.

wd / ty:  Trivia Chatters genellikle doğru bir soruyu cevaplayarak wd / GM ve ty / dj söylemenin alışkanlığı var. Bu yararlı olabilir, oyuncular arasında iyi temaslar ve bu nedenle genellikle takdir edilir. Ancak, herkes katılmaya serbesttir veya katılmamaya kimse bunun için zorlanamaz.

Google: İnternet’te zor bir sorunun cevabını bulabilirsiniz, ancak kötüye kullanacak kadar küçük bir oyun sergiliyor olabilirmisiniz. Burada da, hiçbir şeyi zorlayamayız; Bu yüzden bu konuda hileye başavurmak yada vurmamak sizdedir. Hile için izin verilmez buda kesindir.

Otomatik yanıt komut dosyası yok: Bunun mümkün bazı soruların gerçekçi yanıt süreleri elde etmek için yapmak sözde cevap komut dosyalarını kurmak mümkün olduğunu biliyoruz. Lütfen bunu yapmayınız. Yakalananlar puanların azaltılması veya geçici bir dışlama riski taşırlar. ‘Adil oyun’ un çok önemli olduğunu düşünüyoruz.

Ve Sonunda: Bir soruyu cevaplarken birbirinizden cevap almaya çalışmayın ve doğru yolda başka birine yardım etmeyin. Ancak, bu da zorlanamaz, bu yüzden eğer birisi başka birinden yanlış bir cevabın nasıl düzeltileceğini bilirse, buna izin verilmez. Siz ne olursa olsun bir soruyu biliyorsanız onu cevaplayın ve genel kültürünüz yada bilmediğiniz bir konu isede lütfen bolca kitap okuyun yada gerekli konuları araştırın. Oyunun amacı eglenmektir ve sizde eğlenmeyi deneyin.

Ekleyen : - Tarih: 13 Kasım 2018 - 14:35 - Okunma Sayısı : 698 views
Google
kiz sohbet

BENZER İÇERİKLER

İlginizi Çekebilecek Diğer İçeriklerimiz

DİĞER YORUMLAR

Yorumlarınızı Paylaşabilirsiniz

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Cevabınız

Gamze

13 Kasım 2018 - 14:40

Cok faydalı bır yazı tsk ederim.

Uc

13 Kasım 2018 - 14:41

Emegi gecen herkese tesekkürlerimi sunarimm

Mustafaa

13 Kasım 2018 - 15:46

Kısaca kendinizi yormaya hiç gerek yok 😉

iŞiNe_Bak

13 Kasım 2018 - 18:45

Trivia gunumuzde cok belirgin yaygin bir oyun adi hic oynamadim merak da etmiom 🙂

GeVeZe

13 Kasım 2018 - 19:18

cok guzel 1 bot ve gguzel 1 sekılde anlatmıssınız zaten sunucular ıcın en onemlısı ıslevı guzel olan botlardır.

ahmetoviç

14 Kasım 2018 - 20:05

Gerçekten Sohbet konusunda ve chat sitelerini daha iyi anlatabilen bir yazar görmemiştim tebrik ederim


yetiskin sohbetmirc indir

SİTE KATEGORİLERİ

Site içi Kategorilerimiz

SAMURAY TOP 10 LİSTESİ

En çok okunan içerikler

POPÜLER İÇERİKLER

En çok yorumlanan, en popüler olanlar.

SAMURAY.ORG SİTE ETİKETLERİ

Site içi Kullanılan Etiketlerimiz

SAMURAY SOHBET CHAT ODALARI

Samuray.ORG Chat Sitesi Sohbet Odaları, Uzak Dogu Spor Tutkunları Sohbet Eğlence Platformu, Samurai FM Dinle, Samurai Oyun Oyna, Samuray Arkadaşların Bu Ağda. Samuray, Samuray Nedir, Samuray Sohbetleri, Sohbet, Chat, Sohbet Odası, Sohbet Odaları, Sohbet Sitesi, Muhabbet, Chat Sitesi, Chat Sohbet, IRC Sohbet, mIRC Sohbet,
Samurai Sohbet, Chat Kanalı, Mobil Sohbet, Gezgin Sohbet, Samuray mIRC İndir, Samurai mIRC Yükle

Samuray.Org Son Olarak itibari ile guncellenmistir.